Ex Libris K.J. Obrátil.

Kašpar, Adolf (1877 - 1934)

Lept 11,4 x 8,4 cm. Signováno a datováno vlevo dole v desce AK 1920.

Toman I., str. 469 - 470.

Ex Libris K.J. Obrátil.

1. 12. 2019 00:02

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57