Dr. A.H. Dům a dva stromy.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 7,3 x 11,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1979. List č. 42/60.

Štorek 248.

Dr. A.H. Dům a dva stromy.

150 Kč (177 Kč)