Přání k narozeninám.
Kresba černým a červeným perem na kartě 10,2 x 16,1 cm. Datováno 19 9/2 04, bez místa odeslání. Nesignováno. U kresby datumka: 9 2 1904. Na zadní straně Herrmannova poznámka tužkou: Gratulace od Rélinka malíře k mé padesátce, ale přišel o půl roku dříve !
1. 12. 2019 00:09
1. 12. 2019 00:09
270 Kč (319 Kč)
270 Kč (319 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
Dražitel č.35, 1. 12. 2019 00:04