Strážní budka.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Kresba černým perem 7,5 x 5,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10 - 13.

Strážní budka.

1. 12. 2019 00:11

1 800 Kč (2 127 Kč)
2 300 Kč (2 717 Kč)

Dražitel č.31, 1. 12. 2019 00:06