Ladislav Zívr.
Hradec Králové, Kruh, 1971. Ars svazek 10. OBr., volně vložené listy, 8 (4) s. textu + 6 litografií signovaných tužkou Ladislav Zívr, jedna datována. Text Jaromír Zemina. Celkem 400 výtisků.
První vydání.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)
Dražitel č.18, 13. 4. 2019 19:22