Ladislav Zívr.

Hradec Králové, Kruh, 1971. Ars svazek 10. OBr., volně vložené listy, 8 (4) s. textu + 6 litografií signovaných tužkou Ladislav Zívr, jedna datována. Text Jaromír Zemina. Celkem 400 výtisků.

První vydání.

Ladislav Zívr.

500 Kč (591 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)

Dražitel č.18, 13. 4. 2019 19:22