Voják.
Originální kresba černým perem 6,4 x 5,8 cm. Signováno iniciálou vpravo uprostřed. Nedatováno. Pasparta.
Toman I, str. 10 - 13.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
Dražitel č.29, 13. 4. 2019 21:38