Voják.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Originální kresba černým perem 6,4 x 5,8 cm. Signováno iniciálou vpravo uprostřed. Nedatováno. Pasparta.

Toman I, str. 10 - 13.

Voják.

2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)

Dražitel č.29, 13. 4. 2019 21:38