p.f. 1941 Jan Žižka. Mlynář se dvěma mlýnskými koly u větrného mlýna.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Vernis mou 10,5 x 7,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Pasparta.

Žižka 945.

100 Kč (118 Kč)
225 Kč (266 Kč)

Dražitel č.11, 30. 5. 2016 17:43