Emporium - MCMXXXIX. Muž čtoucí z knihy opřen o pluh, v pozadí odcházející bouře.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 13,9 x 10 cm. Signováno vpravo dole, nedatováno. Rok 1938. Pasparta.

Žižka 852.

150 Kč (177 Kč)
250 Kč (295 Kč)

Dražitel č.11, 30. 5. 2016 17:41