Ex libris Václav Poppe. Zuzana v lázni.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Dřevoryt se zeleným podtiskem 11,3 x 8,2 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1943. Pasparta.

Petrovský 322.

50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)

Dražitel č.11, 30. 5. 2016 17:26