Ex libris Václav Poppe. Zuzana v lázni.
Dřevoryt se zeleným podtiskem 11,3 x 8,2 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1943. Pasparta.
Petrovský 322.
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)
Dražitel č.11, 30. 5. 2016 17:26