Malé básně prosou.
Lept 10,2 x 5,8 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1929.
Chagall IX, str. 145 - 147.
14. 4. 2019 00:01
14. 4. 2019 00:01
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:56