Ptáček.

Čapek, Josef (1887 - 1945)

Linoryt 21,9 x 13,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1918.

Thiele str. 188. Pečinková 225, 226.

Linoryt použit ve žluté variantě na předsádkách knihy: Neumann, S.K.: Horký van. Praha, L. Bradáč, 1918. Vybrané knihy svazek 13.

Ptáček.

3 600 Kč (4 253 Kč)
4 100 Kč (4 844 Kč)

Dražitel č.5, 13. 4. 2019 23:06