(Brunovský Albín) Z kytice slovenských pohádek Karla Plicky.

Praha, Panorama, 1984. OBr., volně ložené listy, clpl. pouzdro s ražbou. 41 (2) s. Tři originální barevné lepty signované a datované tužkou uprostřed Albín Brunovský. lPohádky sebral a zapsal Karel Plicka. Přeložila Marie Racková. Úvod Miroslav Válek. Typografie Oldřich Hlavsa. Tisk k 90. narozeninám Karola Plicky. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře. Tento výtisk č. 167.

První vydání. Výborný stav.

Z kytice slovenských pohádek Karla Plicky.

16 000 Kč (18 904 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)

Dražitel č.26, 13. 4. 2019 23:32