(Brunovský Albín) Z kytice slovenských pohádek Karla Plicky.
Praha, Panorama, 1984. OBr., volně ložené listy, clpl. pouzdro s ražbou. 41 (2) s. Tři originální barevné lepty signované a datované tužkou uprostřed Albín Brunovský. lPohádky sebral a zapsal Karel Plicka. Přeložila Marie Racková. Úvod Miroslav Válek. Typografie Oldřich Hlavsa. Tisk k 90. narozeninám Karola Plicky. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře. Tento výtisk č. 167.
První vydání. Výborný stav.
16 000 Kč (18 904 Kč)
16 000 Kč (18 904 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
19 000 Kč (22 449 Kč)
Dražitel č.26, 13. 4. 2019 23:32