(Mašek Václav) Jarmareční zpěvačka a odpustková pout k svaté Anně Paludské.
Praha, S.K. Neumann, 1930. Knížky pro potěšení. Plpg. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, 27 s. Překlad Jindřich Hořejší. Ve frontispisu mědirytina Václava Maška signovaná tužkou. Typografická úprava Karel Dyrynk. Celkem 460 výtisků, z toho a) 50 na pap. Zanders s frontispisem Václava Maška a podpisy překladatele, úpravce a výtvarníka, dále b) 400 na českém ručním pap. Sokol a c) 10 neprodejných značených A - J. Tento výtisk jeden z 400 na ručním papíře, č. 81.
Bubla 2749.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)
325 Kč (384 Kč)
Dražitel č.36, 13. 4. 2019 23:43