Plot.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 27,2 x 16,4 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole Tomáš Bím 81. List č. XIX/XX. Tisk na ručním papíře.

Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák str. 493.

Plot.

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)

Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:52