Konec největšího výstřihu světa. Soubor 7 litografií.

Bím, Tomáš (1946)

Praha, n.vl., 1976. OBr. se slepotiskem. 1 s. textu + 7 volně vložených litografií o rozměru ca 26,2 x 16,2 cm. Šest z nich čb., jedna barevná. Titulní list signován a datován tužkou Tomáš Bím 76. Barevná litografie signována a datována vpravo dole tužkou, list č. 17/28. Text Jaroslav Černý. Pod textem podpis autora modrou fixou. Neudaný počet výtisků.

Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák str. 488 - 490.

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)

Dražitel č.23, 13. 4. 2019 19:44