(autogram, Jíra Josef, Suchánek Vladimír, Šerých Jaroslav) Hommage à Kamil Lhoták.

Praha, n.vl., 1982. Soukromý neprodejný tisk. Clpl. pouzdro, 1 s. textu + 24 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiří Anderle, Robert Brun, František Burant, Josef Černý, Jaroslav Hořánek, Josef Chaba, Josef Istler, Ludmila Jandová, Josef Jíra, Vladimír Komárek, Ĺuba Končeková-Veselá, Zuzana Nováčková, Jan Antonín Pacák, Vladimír Preclík, Emanuel Ranný ml., Pavel Sivko, Jiří Slíva, Miroslav Stuchlík, Pavel Sukdolák, Jaroslav Šerých, Jitka Walterová, Helena Wernischová, Vlasta Zábranský. Text Prof. František Dvořák. Pouzdro Miroslava a Lubomír Krupkovi. Typografie Dalibor Míčko. Redakce Ivan Hrdina. Celkem 35 kusů, tento č. VII. Pod textem podpis Prof. Františka Dvořáka.

Nekompletní. Chybí grafické listy Jiřího Anderleho, Františka Buranta, Josefa Chaby, Josefa Istlera a Pavla Sukdoláka. Pouzdro opotřebováno.

Hommage à Kamil Lhoták.

4 000 Kč (4 726 Kč)