(Suchánek Vladimír, Rittstein Michael, Bouda Jiří) Zátiší '79.

Praha, n.vl., 1979. Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 2 s. textu + 51 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Milan Albich, Alena Antonová, Marie Blabolilová, Bořivoj Borovský, Jiří Bouda, Zdeněk Bouše, Rudolf Broulím, Josef Černý, Květa Fulierová, Josef Hampl, Petr Hampl, Josef Holler, Jaroslav Hořánek, Ladislav Kašpar, Jan Kavan, Vladimír Kintera, Vladimír Komárek, František Kratochvíl, Ivan Kremláček, Alena Laufrová, Michaela Lesařová-Roubíčková, Václav Lokvenc, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Dalibor Matouš, Věruna Melčáková-Juneková, Marián Minarovič, Alois Mikulka, Lubomír Netušil, Jindřich Novák, Karel Pokorný, Dana Puchnarová, Michael Rittstein, Ladislav Rusek, Josef Saska, Miroslav Stuchlík, Jan T. Strýček, Vladimír Soukup, Jiří Sčerbakov, Marie Michaela Šechtlová, Igor Ševčík, Vratislav Ševčík, Vladimír Veselý, Jiří Voves, Eva Vlasáková, Jan Weber, Uljana Zmetáková, Miroslava Zychová, Vladimír Suchánek, Ondřej Suchý. Redakce Ivan Hrdina. Pouzdro František Jelínek. Celkem 60 výtisků, tento č. 57.

Kompletní ! Na hřbetu pouzdra dole trhlinka.

Zátiší '79.

7 000 Kč (8 271 Kč)
7 000 Kč (8 271 Kč)

Dražitel č.18, 13. 4. 2019 17:53