(autogram) Pocta Vladimíru Boudníkovi.

Praha, n.vl., 1988. Soukromý neprodejný tisk. Clpl. pouzdro, 1 s. textu + 46 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Milan Albich, Jaroslav Alt, Mikuláš Axmann, Marie Blabolilová, Bořivoj Borovský, Zdeněk Bouše, Miroslav Bravenec, Tomáš Coufal, Zdeněk Cupák, Josef Černý, Jiří Ernest, Miroslav Fišák, Dobroslav Halata, Oldřich Hamera, Josef Hampl, Petr Hampl, Pavel Hlavatý, Helena Horálková, Jiří Hůla, Zdeněk Hůla, Jan Jemelka, Josef Jíra, Ditta Jiřičková, Jana Kadlecová, Vladimír Komárek, Aleš Krejča, Alena Kučerová, Jiří Lindovský, Jan Lodr, Mikuláš Lubomírský, Dalibor Matouš, Jan Moravec, Jiří Mika, Zuzana Nováčková, Jiří Pálek, Karel Prášek, Karel Pucherna, Dana Puchnarová, Miroslav Stuchlík, Matěj Svoboda, Ivan Špirk, Cyril Urban, Zdeněk Veselý, Lenka Vilhelmová, Helena Wernischová, Karel Zavadil. Text Bohumil Hrabal. Redakce Ivan Hrdina. Typografie Vladimír Schmiedt. Pouzdro Jan Žalman. Celkem 55 neprodejných výtisků, tento č. 36. Pod textem podpis Bohumila Hrabala modrým perem !

Chybí grafický list Josefa Jíry. Hřbet pouzdra vyšisován.

Pocta Vladimíru Boudníkovi.

4 000 Kč (4 726 Kč)