Kytičky na hrob malé paní.
Praha, Jaroslav Picka, 1954. Hyperion svazek poslední. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek, kartonové pouzdro. Papírová obálka vevázána. 61 (3) s. Redigovali Karel Čehák a Kamil Resler. Obálka František Kobliha. Ve frontispisu dřevoryt od Františka Koblihy signovaný tužkou. Dále suchá jehla Cyrila Boudy, suchá jehla Jaroslava Lukavského, dřevoryt Pavla Šimona a mědiryt J.A. Švengsbír. Vše signováno tužkou. Ilustrace od Františka Bidla, Cyrila Boudy a Ludmily Jiřincové. Vydáno k uctění památky Erny Janské, k prvnímu výročí její smrti. Zkušební tisk. Počet výtisků neudán.
Bubla 6372a.
28. 10. 2018 00:14
28. 10. 2018 00:14
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
4 810 Kč (5 683 Kč)
4 810 Kč (5 683 Kč)
Dražitel č.19, 27. 10. 2018 23:59