PF 1977 Fr. Nový.
Barevná serigrafie 10,2 x 41,8 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Arch papíru, serigrafie přes obě strany.
Chagall I., str. 194 - 195.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)