Podzimní malstrém.
Barevná litografie 38,7 x 29,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 8/80.
Chagall I, str. 171.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)