Podzimní malstrém.

Bláha, Václav (1948)

Barevná litografie 38,7 x 29,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 8/80.

 Chagall I, str. 171.

Podzimní malstrém.

800 Kč (945 Kč)