Pirelli (Nábřeží).

Bím, Tomáš (1946)

Suchá jehla 11,3 x 8, cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 76. Autorský tisk.

Dvořák str. 304. Chagall I, str. 165 - 166.

Pirelli (Nábřeží).

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:39