PF 78.
Litografie s podtiskem 17,4 c 11 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 77. List č. 66/120.
Chagall I, str. 165 - 166.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)