Tenisové hřiště.
Barevná litografie 11,9 x 8,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79. List č. 32/200.
Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)