Doma je doma.
Bez místa vydání (Praha), n. vl., 1977. Edice folio svazek 4. OBr. Soubor osmi barevných litografií ca 22,5 x 17 cm. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno. Výtisk č. 20/100.
Chagall XII., str. 350 - 352.
3 800 Kč (4 490 Kč)
3 800 Kč (4 490 Kč)
3 800 Kč (4 490 Kč)
3 800 Kč (4 490 Kč)
Dražitel č.20, 26. 10. 2018 09:20