P.F. 1966 Jiří Bouda.

Bouda, Jiří (1934 - 2015)

Mědiryt 6,5 x 5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 65.

Chagall I., str. 201.

P.F. 1966 Jiří Bouda.

80 Kč (95 Kč)
134 Kč (158 Kč)

Dražitel č.1, 27. 5. 2016 11:39