PF 1971 Jiří Bouda.

Bouda, Jiří (1934 - 2015)

Dvojlist. Vlevo orig. mědiryt 12,8 x 8 cm signovaný a datovaný vlevo dole tužkou Jiří Bouda 70. Vpravo báseň Ferdinanda Tomka "Stará lokomotiva".

Chagall I., str. 201.

PF 1971 Jiří Bouda.

100 Kč (118 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.1, 27. 5. 2016 11:38