Dr. M. Novotný PF 79. Balon.
Litografie s podtiskem 12,1 x 7,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Kamil Lhoták 78.
Šteffek 85.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)