Konvolut dvou leptů.
1. 10,2 x 7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Chatrná 86. List č. 93/99. Tisk na ručním papíře. Šedivá varianta. 2. 10,2 x 7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Chatrná 86. List č. 99/99. Tisk na ručním papíře. Hnědá varianta.
Chagall IV., str. 35.
Vzadu zbytky papírové lepící pásky.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)