Krysař.

Rittstein, Michael (1949)

Barevná litografie 42 x 29,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře tužkou M. Rittstein 81. List č. 37/50.

Chagall XII, str. 350 - 352.

Krysař.

2 000 Kč (2 363 Kč)