p.f. 1961.

Moravec, Alois (1899 - 1987)

Litografie ručně kolorovaná akvarelem 13,9 x 21,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou.

Chagall IX, str. 55 - 56.

p.f. 1961.

120 Kč (142 Kč)