Vesmír.

Liesler, Josef (1911 - 1991)

Barevný dřevoryt 21 x 10,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole tužkou Liesler 62.

Chagall VII, s. 144 - 146.

Vesmír.

220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)

Dražitel č.27, 10. 4. 2022 19:55