Neboť ví...
Praha, Martin Dyrynk, 2018. Edice Slza svazek 32. OBr., volně vložené archy, XXV s. Dvě barevné litografie signované tužkou Pavel Roučka. Typografická úprava Martin Dyrynk. Za titulním listem věnování autora Martinovi Dyrynkovi. V tiráži podpis nakladatele. Soukromý tisk k novému roku. Celkem 220 ručně číslovaných výtisků na přírodním anglickém papíru Somerset Satin. Tento číslo 23.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.18, 10. 4. 2022 19:23