(Kodet Kristian, vazba) Máj.

Mácha, Karel Hynek (1810 - 1836)

Ostrava, Excellens paper s.r.o., 2009. Celokožená vazba dle Bradella, 220 x 157 x 20 mm, patinovaná teletina, slepotisk, zlacení, patinování. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, Zlín listopad 2021. Signováno na předsádce značkou a v tiráži tužkou. Čtyři barevné lepty signované tužkou Kristian Kodet. Obálka a typografická úprava Ondřej Duksa. Celkem 200 výtisků na ručním velkolosínském papíře, z toho 20 vázáno v kůži Jiřím Foglem, Žamberk. Tento výtisk unikátní, č. 160/200.

Unikátní vazba.

Máj.

20 000 Kč (23 630 Kč)
20 000 Kč (23 630 Kč)

Dražitel č.17, 4. 12. 2021 14:12