(Kodet Kristian, vazba) Máj.
Ostrava, Excellens paper s.r.o., 2009. Celokožená vazba dle Bradella, 220 x 157 x 20 mm, patinovaná teletina, slepotisk, zlacení, patinování. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, Zlín listopad 2021. Signováno na předsádce značkou a v tiráži tužkou. Čtyři barevné lepty signované tužkou Kristian Kodet. Obálka a typografická úprava Ondřej Duksa. Celkem 200 výtisků na ručním velkolosínském papíře, z toho 20 vázáno v kůži Jiřím Foglem, Žamberk. Tento výtisk unikátní, č. 160/200.
Unikátní vazba.
20 000 Kč (23 630 Kč)
20 000 Kč (23 630 Kč)
20 000 Kč (23 630 Kč)
20 000 Kč (23 630 Kč)
Dražitel č.17, 4. 12. 2021 14:12