4 choroby ducha: 1. Pochybovačnost. 2. Nerozhodnost.. 3. Nedůvěřování si. 4. Bázlivost.
Linoryt kombinovaný s kresbou 20,8 x 25,2 cm. Signováno vlevo nahoře tužkou, datováno vpravo nahoře tužkou 1977.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
Dražitel č.6, 3. 12. 2021 11:53