Na rybách.
Barevná litografie 33.6 x 23.8 cm. Signováno vpravo dole, nedatováno. List č. 196/200. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.
Chagall XII., str. 311 - 312.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.25, 4. 12. 2021 21:40