Akt ženy s vázou.

Šimon, Tavík František (1877 - 1942)

Mezzotinta 11,7 x 10 cm. Nedatováno, nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Pod grafikou tištěný název.

Toman II, s. 533 - 536.

Akt ženy s vázou.

300 Kč (354 Kč)