Akt ženy s vázou.
Mezzotinta 11,7 x 10 cm. Nedatováno, nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Pod grafikou tištěný název.
Toman II, s. 533 - 536.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)