Mladý Faust.
Lept 14,3 x 8,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 76. List číslo 31/80. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 345.
Karel Šafář
Karel Šafář
180 Kč (213 Kč)
180 Kč (213 Kč)