Harry Jürgens. Mnohonásobné metamorfózy HJ.

Stránský, Vilém (1950)

Olomouc, OV SSM, 1986. Editio 13 EXL PF ETC svazek 3. OBr., fólie, 61 (6) s. V příloze 13 orig. leptů signovaných, datovaných a číslovaných tužkou. Překlad Jan Hrdlička. Grafická úprava Rostislav Vaněk. Celkem 150 výtisků, z toho 120 s orig. grafikami číslovanými arabsky a  30 autorských výtisků na papíře Hahnemühle s grafikami číslovanými římsky. Tento výtisk č. 114/120.

Výborný stav

1 900 Kč (2 245 Kč)