Harry Jürgens. Mnohonásobné metamorfózy HJ.
Olomouc, OV SSM, 1986. Editio 13 EXL PF ETC svazek 3. OBr., fólie, 61 (6) s. V příloze 13 orig. leptů signovaných, datovaných a číslovaných tužkou. Překlad Jan Hrdlička. Grafická úprava Rostislav Vaněk. Celkem 150 výtisků, z toho 120 s orig. grafikami číslovanými arabsky a 30 autorských výtisků na papíře Hahnemühle s grafikami číslovanými římsky. Tento výtisk č. 114/120.
Výborný stav
1 900 Kč (2 245 Kč)
1 900 Kč (2 245 Kč)