Vybrané essaye.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1930. Plpg. vazba, pap. přebal, 125 (2) s. Ve frontispisu orig. lept Viktora Strettiho signovaný a datovaný v desce. Celkem 500 neprodejných výtisků na ručním papíře Vidalon. Tento výtisk č. 343.
Bubla 4088.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.12, 3. 12. 2021 19:00