Skály.
Barevná litografie 16 x 20,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Ctirad Stehlík 79. List č. 78/120. Rám, pasparta, sklo.
Chagall XV., str. 64 - 65.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.9, 3. 12. 2021 17:05