Skály.

Stehlík, Ctirad (1938 - 2003)

Barevná litografie 16 x 20,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Ctirad Stehlík 79. List č. 78/120. Rám, pasparta, sklo.

Chagall XV., str. 64 - 65.

Skály.

300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.9, 3. 12. 2021 17:05