Ex libris Vincenc Paulus. Ze školního života.
Dřevoryt 10,4 x 9 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. 1922.
Paulus 172.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)