Ex libris Vincenc Paulus. Ze školního života.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Dřevoryt 10,4 x 9 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. 1922.

Paulus 172.

250 Kč (295 Kč)