Ex Libris Ing. F.M. Klicman. Rytec.
Barevný dřevoryt 14,2 x 7 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1941.
Paulus 103.
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)