Dívky. Soubor devíti leptů.

Vychodilová, Olga (1949)

Bez údajů. OBr. s aplikovaným štítkem, nestr. Vloženo 9 orig. leptů signovaných tužkou uprostřed. Nedatováno. Na obálce tužkou podpis výtvarnice a číslo souboru: 10/60.

Chagall XX, str. 310 - 311.

Dívky. Soubor devíti leptů.

5. 12. 2021 00:00

300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)

Dražitel č.33, 4. 12. 2021 23:55