Dívky. Soubor devíti leptů.
Bez údajů. OBr. s aplikovaným štítkem, nestr. Vloženo 9 orig. leptů signovaných tužkou uprostřed. Nedatováno. Na obálce tužkou podpis výtvarnice a číslo souboru: 10/60.
Chagall XX, str. 310 - 311.
5. 12. 2021 00:00
5. 12. 2021 00:00
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
325 Kč (384 Kč)
325 Kč (384 Kč)
Dražitel č.33, 4. 12. 2021 23:55