Ex libris J. Liesler. Sova.
Linoryt 14,4 x 9,6 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1973.
Loubal 313.
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)