(vazba) Loupežník Selivan.
Brno, Jan V. Pojer, 1948. Atlantis svazek 73. OBr., karton s aplikovaným dřevorytem, ručně šitý kapitálek, kartonové pouzdro s okýnkem. 133 (1) s. Vázala Eva Tobišková, IV/2007. Signováno a datována v tiráži tužkou. Přeložil Josef Heyduk. Dřevoryty Michael Florian. Typografická úprava František Balcar. Kromě běžného vydání vyšlo 500 číslovaných výtisků na similijapanu. Tento výtisk nečíslován.
Bubla 6413.
První vydání. Výborný stav.
Bibliofilie, Umělecká vazba
Bibliofilie, Umělecká vazba
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)