(autogram) Štefánik.
Praha, Kamila Neumannová, 1929. Plpg. vazba se slepotiskem a zlacením, kapitálek, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 20 s. Frontispis signovaný a datovaný tužkou Jaroslav Riedl. Vázal Antonín Tvrdý. Na patitulu podpis autora. Na předsádce nalepeno Ex libris V Janka, originální dřevoryt od Antonína Majera. Celkem 500 výtisků, z toho 100 na lněném ručním papíře Zanders číslovaných římsky a 100 na českém ručním papíře Sokol číslovaných arabsky. 200 výtisků podepsal autor, 100 exemplářů výtvarník. Náš ýtisk na českém ručním papíře, bez čísla.
Sáňka 1768.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)