ExL: Eva Nová.
Linoryt 5,4 x 4,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatovánp.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:39