Ilustrace pro přílohu Zpráv SČB.
Kresba perem tuší 11,2 x 12,8 cm. Signováno perem dole uprostřed, nedatováno. Rok 1955. Pasparta. Na paspartě nalepena reprodukce kresby. Vyšlo jako příloha Zpráv SČB č. 5, září 1955: Spolek českých bibliofilů Methodu Kalábovi k sedmdesátým narozeninám. Praha, SČB, 1955. Reprodukováno na straně 51.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)