Ex Libris Karel Tutsch. Kříž.
Suchá jehla 8,3 x 9 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1973. List č. 34/50. Tisk na šedém ručním papíře.
Soupis SSPE č. 66.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:35